Фото wewomen.com

Вікторія Бекхем стала послом доброї волі ООН

  Колишня учасниця гурту Spice Girls, британський модельєр Вікторія Бекхем стала послом доброї волі ООН по боротьбі зі СНІДом (ЮНІЕЙДС).


  Головною функцією Бехмем буде робота, спрямована на усунення передачі ВІЛ-інфекції новонародженим від матерів, передає Agence France-Presse. Також вона допомагатиме забезпечувати інфікованих жінок необхідними ліками та доглядом.

  За словами екс-співачки, її родина давно займається благодійністю і підтримує фонд боротьби зі СНІДом Елтона Джона, але серйозно зайнятися саме цим питанням вона вирішила після поїздки до Кейптауну у лютому цього року.

  “Поїздка в Південну Африку стала поворотним моментом для мене. Я не знаю, чому тільки до 40 років я зрозуміла, що на мені як на жінці і матері лежить певна відповідальність. Я збираюся використовувати свій голос, до якого прислухаються люди”, - заявила Вікторія під час церемонії у штаб-квартирі ООН в Нью-Йорку.

  Бекхем вже оголосила, що виставила на благодійний аукціон близько 600 своїх нарядів з метою зібрати гроші для ВІЛ-інфікованих матерів в африканських країнах.

  Зазначимо, у родині Бекхемів це не перший випадок співпраці з ООН. Чоловік співачки відомий футболіст Девід Бекхем ще з 2005 року є послом доброї волі Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).
  Попередній матеріал
  У Маріуполі вночі підпалили офіс місцевих патріотів України
  Наступний матеріал
  В ЄС можливість скасування санкцій проти Росії назвали "вкрай низькою"
  Теги:
  Loading...