fakt.pl

У Польщі війська НАТО тренуватимуться поряд із кордоном з Росією

  Бойова група Альянсу, яка складатиметься з американських, британських та румунських військових, дислокуватиметься на північному сході країни

  Війська НАТО, зокрема і Сполучених Штатів, які будуть розміщуватись з 2017 року в Польщі, тренуватимуться на східному фланзі Альянсу. Про це повідомив у неділю, 6 листопада, міністр національної оборони Польщі Антоній Мацеревич, передає "Укрінформ".

  "Там (на заході Польщі – 5.ua) буде лише їх пункт постійної дислокації, але звідти їх переміщатимуть на полігони на східній стіні", – розповів Мацеревич про плани навчань підрозділів американської бронетанкової бригади, яка дислокуватиметься на території країни.

  Він нагадав, що з січня 2017 року підрозділи цієї бригади будуть розташовані у населених пунктах Жагань, Свентошув, Сквежин і Болеславец на південному заході Польщі.

  Водночас батальйонна бойова група НАТО, яка складатиметься з американських, британських та румунських військових під командуванням США, дислокуватиметься в населеному пункті Ожиш на північному сході країни (поруч із кордоном з Росією – 5.ua).

  "Це найближчий полігон і найближча база, безпосередньо пов’язана з обороною Сувальського перешийку", – підкреслив Мацеревич. Зазначається, що Сувальський перешийок – вузька частина території Польщі, розташована між Калінінградською областю і Білоруссю, можливе захоплення якого відріже країни Балтії від решти території НАТО.

  Нагадаємо, раніше генеральний секретар Альянсу Єнс Столтенберг заявив, що НАТО готується відповісти російській агресії значним посиленням колективної безпеки.

  Попередній матеріал
  Керівництво "МНС ДНР" повністю складається із зрадників – ІС
  Наступний матеріал
  Російським націоналістам закидають підготовку перевороту в Чорногорії

  НАТО готується відповісти російській агресії значним посиленням колективної безпеки – Столтенберг

  Столтенберг: НАТО не хоче повторення холодної війни з РФ

  Польща і Україна можуть створити новий гвинтокрил – міноборони республіки

  У НАТО здатні захистити всіх союзників від будь-якої загрози – Столтенберг