Від участі в Євробаченні офіційно відмовилася Вірменія

  Від участі у цьогорічному Євробаченні офіційно відмовилася Вірменія. Причина - загострення відносин з Азербайджаном. Саме у цій країні наприкінці травня відбудеться пісенний конкурс.
  Ще у лютому виконавці заявили у ЗМІ, що не поїдуть на Євробачення через антивірменську політику Баку. Під відповідним листом підписалися 22 популярних артистів. Тепер відмову Єревану від участі у конкурсі - підтвердили офіційні особи. Організатори вже висловили розчарування таким рішенням країни. Відносини Азербайджаном та Вірменією - напружені ще з початку дев`яностих. Тоді між країнами спалахнув збройний конфлікт через автономну область Нагірний Карабах. Протистояння тривало три роки і завершилося підписанням угоди про початок мирних перемов.

  Гохар Гаспарян, голова вірменської делегації Євробачення: "Державне телебачення ухвалило рішення - не відмовитися від  участі у цьогорічному пісенному конкурсі Євробачення через погіршення відносин з Азербайджаном. Більшість співаків закликали - бойкотувати цю подію. Вони пояснили - у Азербайджані до вірмен ставляться, як до ворогів номер один. Ми не бачимо логіки у тому, щоби посилати делегацію до країни, яка вороже нас сприймає. Це стало б величезним стресом для виконавців".
  Попередній матеріал
  В Австралії не вщухають повені
  Наступний матеріал
  Сильну магнітну бурю очікують на Землі
  Теги: