В Австралії не вщухають повені

  Не вщухають повені у Австралії. Висока вода - дісталася одного з набільших міст - Сиднея. Там цьогорічні зливи - називають найсильнішими за останні п`ять років. Через невпинні дощі - почалися паводки.
  На дорогах міста - справжній хаос. Виникли багатокілометрові затори. Кількох водіїв довелося рятувати з напівзатоплених автівок. Частину автотрас у місті перекрили, через негоду скасували і низку авірейсів. Повені вирують у Австралії з минулого тижня. Найбільше потерпає штат Новий Південний Уельс. Там влада евакуює цілі міста. Непереливки і у штатах Квінсленд та Вікторія. Свої будинки полишили тисячі тамтешніх мешканців. За даними метеорологів, зливи найближчими днями вщухнуть. Але висока вода не зійде - щонайменше до кінця місяця.

  Мешканець Австралії: "Спочатку залило задній двір мого помешкання,  а потому - і сам будинок. Тепер нижній поверх підтоплений, в усіх кімнатах вода".

  Сем Хайєк, мешканець Сиднея: "Неймовірно сильна злива розбудила мене серед ночі. Я так і знав, що наш район підтопить, тож вирішив виїхати з дому ще у п`ятій ранку, поки цього не сталося. Було дуже страшно".
  Попередній матеріал
  Forbes назвав найбагатших людей планети
  Наступний матеріал
  Від участі в Євробаченні офіційно відмовилася Вірменія
  Теги: