Від потужних снігопадів потерпає центрально-західна Європа [відео]

  Від потужних снігопадів потерпає центрально-західна Європа. В Італії влада оголосила про запровадження спеціального плану подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру. У Румунії ж заметілі призвели до масових знеструмлень та відімкнення систем опалення.

  Рух на тисячі кілометрів автомагістралей паралізував снігопад у північній Італії. Найбільше від негоди постраждали міста Турин і Мілан. Метеорологи прогнозують, що заметілі в регіоні триватимуть до кінця доби. Згідно з запровадженим планом подолання наслідків надзвичайної ситуації природного характеру, італійська влада залучила до прибирання снігу тисячі комунальників та сотні одиниць спеціальної техніки.

  У Румунії через півметрові замети відрізаними від навколишнього світу опинилися кілька десятків населених пунктів. У західних, північних і центральних регіонах країни, внаслідок пошкодження ліній електропередач стаються масові відімкнення струму. На сході та півдні, заметіль паралізувала автомобільний рух на кількох шосе. Температура різко впала до мінус п`ятнадцяти градусів, тож місцеві мешканці намагаються зігрітися усіма способами.

  Неля Мірча, поштарка: "У нашому будинку є комин та газове опалення. Перед початком холодів я додатково купила електричний обігрівач. Ми повинні передбачити всі можливі ситуації. Опинитися без тепла в таку погоду - подібно смерті".

  Снігопади у багатьої країнах Європи розпочалися наприкінці листопада. Негода вже призвела до загибелі кількох десятків людей, переважно, безхатченків. Через заметілі скасовують та відтерміновують рейси в європейських аеропортах, призупиняють рух на залізниці. Синоптики прогнозують, потужні заметілі в Старому світі триватимуть із невеликими перервами до кінця грудня. Потім температура знизиться, але заметілі - припиняться.

  Олександр Войтко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У центрі Києва горів будинок
  Наступний матеріал
  Музей української вишивки відкрили у Сімферополі [відео]
  Теги:
  Loading...