Від потужного снігопаду потерпає Польща [відео]

  Від потужного снігопаду потерпає Польща. Десятки міст і селищ залишилися без електрики. Транспорт працює зі значними перебоями. Комунальники не встигають розчищати замети. Кажуть, що істотно ситуація на дорогах поліпшиться лише після потепління в кінці тижня, яке обіцяють метеорологи.

  Сто тисяч мешканців кількох східних регіонів Польщі залишилися без світла через снігопад. Негода зруйнувала півсотні високовольтних ліній у Мазовецькому й Підляському воєводствах. Внаслідок хуртовини скасовано десятки рейсів у місцевих аеропортах. Високі замети значно ускладнили рух на автомагістралях.

  Даріуш, водій автобуса: "Дороги просто в жахливому стані. У грудні їздити було набагато легше, ніж зараз".

  Лежек, водій: "Всі автомагістралі замело. На дорогах працюють багато снігоочисних машин, але вони абсолютно не впливають на ситуацію. Таке враження, що сніг випадає з більшою швидкістю, ніж його прибирають".

  Польські комунальники виявилися неготовими до негоди. Жодного разу впродовж кількох останніх десятиліть їм не доводилося виводити снігоочисники на дороги в квітні. Після початку хуртовини - задіяли весь парк спеціальної техніки, але було вже запізно.

  Марек Дунка, водій снігоприбиральної машини: "Жодного разу в житті я не виїжджав на цій машині на дороги в квітні. Ми лише чергували в офісі, але ніколи не працювали на автомагістралях. Тож така погода стала для нас повною несподіванкою".

  Снігопад у східних, центральних й південних воєводствах Польщі розпочався напередодні. Метеорологи розповідають, що вже випало більше 30-ти сантиметрів снігу. До кінця тижня очікують на значне потепління. Але найближчі кілька днів, за прогнозами синоптиків, ще можуть видатися сніжними.

  Олександр Войтко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Експерти: Аномальна погода березня не позначаться на ціні харчових продуктів
  Наступний матеріал
  ДАІ вибиває з водія 8.000 гривень за простій авто на штрафмайданчику [відео]
  Теги:
  Loading...