Від негоди потерпають США

  Від негоди потерпають США. Над східним узбережжям країни - вирує ураган "Сенді". За даними ЗМі, негода забрала вже сімнадцять життів - шістнадцятеро людей загинули у США та один у Канаді.
  Просуваючись у бік Нью-Йорка - стихія послабшала до тропічного шторму. Втім, "Сенді" усе ще небезпечна і загрожує щонайменше дванадцятьом штатам. Зокрема, до найбільшої за півтора десятки років повені готуються у Вашингтоні. Підтоплення загрожує навіть Пентагону. Сильний вітер у регіоні поламав дерева, обірвав лінії електропередач. Без світла залишилися майже три мільйони людей. Лише на Манхеттені знеструмлені 250 тисяч будинків, серед них одна з найбільших лікарень Нью-Йорка. Затопило метро та автобусні депо. Оголосили тривогу - на АЕС у Нью-Джерсі. Побоюються, що негода порушить роботу систем охолодження резервуару з використаним ядерним пальним.

  Майкл Блумберг, мер Нью-Йорка: "Закликаю мешканців Нью-Йорка - не викликати без причини 911, без нагальної потреби не виходити на вулиці і не користуватися автівками. Інакше - ви можете завадити проїзду рятувальників. Усі служби у місті відновлять роботу вже протягом наступної доби, і разом ми подолаємо наслідки цієї негоди".
  Попередній матеріал
  Повені в Аргентині
  Наступний матеріал
  Гурт "Скорпіонс" знову попрощався з Києвом [відео]
  Теги: