Гурт "Скорпіонс" знову попрощався з Києвом [відео]

  Гурт "Скорпіонс" знову попрощався з Києвом. Легендарні рок-музиканти виступили в українській столиці у рамках свого другого прощального світового турне. Артистів приймав столичний палац спорту та тисячі шанувальників. Інєкцію року отримала і наша Олена Халік.
  "Скорпіонс" пішли, щоби повернутися. Попрощатися з українськими фанатами гурт вирішив вдруге. 2 роки тому легендарні рок музиканти вже приїздили до Києва з прощальним туром. Тепер – вони знову тут.
  Обращение "Скорпионз": "Ми скорпіонс, і ми повертаємося до України на кілька днів, ви не можете це пропустити".

  Останній укус від скорпіонів - виключно зі світових хітів. Крім того, концерти гурту – як завжди, не тільки потужний звук, а ще й грандіозне світлове шоу. Тисячі фанатів із різних куточків України зібралися подивитися на легендарних "Скорпіонс". Підспівували практично всі пісні.

  Про завершення своєї блискучої кар’єри "Скорпіонс" оголосили ще в січні 2010-го року. Їхнє прощальне турне триває 3 роки і вже охопило 5 континентів. У другому прощальному турі скорпіонс відвідує 3 українських міста. Кілька днів тому, концерт у Львові відвідали 10 тисяч шанувальників.

  Після Києва музиканти їдуть у Дніпропетровськ, де обіцяють попрощатися з українською публікою остаточно.

  Олена Халік та Іван Вірченко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Від негоди потерпають США
  Наступний матеріал
  Аварія на залізниці у Словенії: 18 людей постраждали
  Теги: