.
. 5 канал

Від ЧАЕС до "Фукусіми": досвід українських металургів у будівництві захисних споруд перейняла Японія

  Читайте по-русски
  Чорнобильська трагедія – це передусім досвід. Не лише для України

  Нові технології та рішення, які винайшла та втілила на об’єкті українська група компаній “Метінвест”, стали корисними і для світу. Про це йдеться в сюжеті "5 каналу"

  Деякі аспекти, що використовувалися для ліквідації наслідків катастрофи, досі втілює Японія після аварії на АЕС “Фукусіма-1”, наголошують фахівці української металургійної компанії.

  Це й не дивно, адже проєкт є результатом спільної праці багатьох країн. Зокрема, Саймон Еванс, представник Департаменту ядерної безпеки ЄБРР, наголошує:

  “Це був найбільший проєкт із ядерної безпеки, реалізований за час існування людства. Його підтримали 45 країн і організацій, такі як Німеччина, Великобританія та США. Долучилися Китай, Саудівська Аравія, Кувейт і навіть такі маленькі країни як Ісландія, Литва і навіть Ліхтенштейн. Це і була демонстрація того, що проєкт не є регіональним, а має глобальне значення для усього світу”.

  У світі проєкт називають новим безпечним конфайнментом, тобто захисною оболонкою. І країни-учасниці задоволені результатами його втілення.

  Попередній матеріал
  В Індії п'ятий день поспіль фіксують рекордний приріст хворих на коронавірус
  Наступний матеріал
  "Усе йде до цього": Зеленський доручив голові ОПУ організувати зустріч із Путіним
  Теги:
  Loading...