Венесуела долає наслідки катастрофи на нафтопереробному заводі [відео]

  Наслідки катастрофи на нафтопереробному заводі Амуай долає Венесуела. Після того, як пожежу загасили, в уряді Чавеса заявляють, що всю увагу приділяють потерпілим.

  Від вибуху минуло лише три дні, а мешканці зруйнованих будинків в Амуаї вже святкують новосілля. Встановили перші 60 будинків. Стільки ж - з`являться до кінця тижня. Протягом наступного місяця влада надасть іще 137 тимчасових помешкань. Окрім ключів від нових будинків, потерпілі отримали і найнеобхідніший хатній скарб - меблі та техніку.

  Постраждалий: "Завдяки президенту Чавесу в нас знову є де жити. Цими днями ми мешкали на військовій базі, там теж було непогано. У мене рак, і тамтешні лікарі дуже піклувалися про мене".

  Окрім надання нового житла, уряд Венесуели виділив близько 23 мільйонів доларів на подолання наслідків аварії. Першочергове завдання - охолодити згорілі резервуари та розчистити територію заводу. Саме виробництво під час вибуху та пожежі не постраждало, тому вже за два дні роботу планують відновити.

  Уго Чавес, президент Венесуели: "Я підписав документ про виділення 100 мільйонів боліварів для ремонту заводу в Амуаї".

  Вибух на заводі стався в ніч проти суботи. Потому - почалася пожежа. За попередніми даними, причиною став витік природного газу. З міркувань безпеки один із найбільших у світі нафтопереробних заводів довелося зупинити. Унаслідок інциденту загинули 48 людей, тяжких травм зазнали ще 80. Ця катастрофа стала однією з найгірших в галузі за останні десятиліття. Місцеві ЗМІ вважають - аварія неабияк вплине на рейтинги Уго Чавеса, який балотується на третій термін.

  Марина Кафтан, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Експерти: українці не отримують об`єктивної інформації про політсили
  Наступний матеріал
  КВУ: квотами в окружних виборчкомах торгуватимуть
  Теги: