Великоднє дерево існує у Німеччині

  Великоднє дерево існує у Німеччині. Сім’я із містечка Заальфельд уже сорок років прикрашає яблуню писанками.
  Коли дерево було маленьким, на ньому красувалися лише зо два десятки розфарбованих яєць. Щороку  їхня кількість зростала і тепер на яблуні висить майже десять тисяч писанок. Традицію прикрашати дерево до Великодня започаткував 75-річний Фолькер Крафт - голова родини. Останнім часом він бере участь тільки в оздобленні. Прикрасами займаються донька і два сини. Писанки вони виготовляють тільки зі справжньої яєчної скорлупи. Слава про великоднє дерево рознеслася по всій Німеччині  і навіть за кордон. Тільки торік подивитися на нього приїхало тринадцять тисяч туристів. Люди мають змогу і придбати окремі писанки. Вартість однієї - приблизно п`ять євро.

  Фолькер Крафт, власник Пасхального дерева: "Ще у дитинстві, коли я ходив до школи, я бачив у дворі дерево, прикрашене писанкАми. Мені воно дуже сподобалося. Потім я забув про нього. Але, коли в мене з`явилися діти, я подумав, чому б не прикрасити дерево їм на радість".

  Джерті Шенк, туристка з Лобенштайна: "Я, навіть, не знаю, яку писанку обрати. Мені подобаються і з мушлями, і та, що прикрашена блиском. Дуже гарне яйце, що оздоблене намистинками".

  Попередній матеріал
  Європа потерпає від спеки
  Наступний матеріал
  4 рідкісних білих левенят народилися в зоопарку Белграда [відео]
  Теги: