Велелюдна демонстрація освітян у Мексиці

  Велелюдна демонстрація освітян у Мексиці. Напередодні у Мехіко тисячі вчителів виступали проти планів влади провести освітню реформу.

  Вона передбачає запроваждення незалежної системи оцінювання роботи викладачів у країні. Реформу ініціював президент, а у лютому уряд ухвалив новий закон про освіту, який надає автономії навчальним закладам і запроваджує правила прийому на роботу вчителів. А раніше викладацьку посаду в Мексиці можна було отримати у спадок чи купити. Проти реформи - виступає потужна Національна профспілка освітян, чию голову наприкінці лютого арештували за звинуваченнями у розтраті державних коштів. Мексика вкладає в освіту понад 20 відсотків бюджетних коштів, однак за рівнем успішності студентів у світі - пасе задніх .

  Хосе Перес Ернандес, протестувальник: "На наш погляд, це аж ніяк не освітня реформа. Ми не помітили, щоби вона фокусувалася на  зміні викладання чи системи оцінювань".

  Енріке Пенья Ньєто, президент Мексики: "Освітня реформа характеризуватиме поступ Мексики у наступні десятиріччя. Влада республіки не дозволить затримок у її запровадженні. Тиск на нас не має поставити під ризик навчання майбутніх поколінь".

  Попередній матеріал
  СБУшника, який в`їхав у карету швидкої у Феодосії, визнали потерпілим
  Наступний матеріал
  У сутички з поліцією переросла похоронна процесія у Бахрейні
  Теги:
  Loading...