Вегетаріанський фестиваль в Індонезії

  Для боротьби з ожирінням у Індонезії влаштували незвичний вегетаріанський фестиваль. Усі страви схожі на м`ясо і рибу, утім приготовані винятково із овочів та фруктів.

  Усе на вигляд дуже смачно. На перший погляд здається, що в тарілці - яловичина, а це - смажена риба. Але всі страви на святкових столах готували з овочів та фруків. Усе - вегетаріанське.

  Цзень Сусанто, Голова Індонезійської спілки вегетеріанців: "Думаю, усі хочуть бути здоровими. Доведено, що вегетаріанська їжа - цілком здорова. Вона зменшує ризик виникнення хронічних захворювань, таких як серцеві напади, підвищений тиск, рак і багато інших".

  Саме через це організатори закликають людей відмовитися від тваринних жирів і не їсти у фаст-фудах. Зокрема, це стосується школярів. Їм на фестивалі пояснюють: здорове харчування може бути смачним.

  Сухарйо Віджая, власник вегетаріанського ресторану: "Людям подобаються наші страви. Багато хто навіть не здогадується, що їжа - вегатаріанська. Адже ні за смаком ні на вигляд вона не відрізняється від звичайної". 

  Нині в Індонезії понад шістдесят тисяч вегетаріанців, і їхня кількість шороку зростає. Місцеві жителі кажуть, з того часу, як стали вегетаріанцями, перестали хворіти.

  Мустикасарі, вегетаріанка: "Сподіваюсь, індонезійці достатньо свідомі, щоб прийняти вегетаріанство. Це релігія здорового життя на планеті".

  Подібні фестивалі в Індонезії планують влаштовувати щорічно. Якщо вони і не заохочуватимуть людей до вегетаріанства, то, принаймні, змусять замислитися про здорове харчування.

  Анастасія Бабенко, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Влада КНР засудила присвоєння Нобелівської премії дисиденту
  Наступний матеріал
  Угорські фахівці заявляють про нейтралізацію отрути, Грінпіс це заперечує
  Теги: