Вбито одного з найвідоміших наркобаронів Мексики

  Одного з найвідоміших наркобаронів Мексики застрелили правоохоронці в місті Мата-морос, що на Півночі країни. Езекіль Карденас Гільєн на прізвисько Тоні Тормента відмовився здаватися владі. І був убитий під час вуличного бою.
  Під час стрілянини загинули два інших бойовики  наркомафії, три морських піхотинці, а також журналіст, який робив репортаж з місця події. Загалом участь у спецоперації брали більш як півтори сотні військових та поліцейських. З повітря їх підтримували гелікоптери. Про перебування лідера одного з найбільших мексиканських наркокартелів у Мата-моросі правоохоронців повідомила розвідка. Вони швидко мобілізували кілька спецпідрозділів і встигли оточити місто. Шукала наркобарона і влада Сполучених Штатів. Там за нього пропонували винагороду у 5 мільйонів доларів.

  Алехандро Пойре, речник ради національної безпеки Мексики: "Агенти спецслужб довго стежили за Карденасом, намагалися встановити, де він переховується. Нарешті ця операція дала результат. Уряд Мексики надзвичайно вдячний правоохоронцям за знешкодження одного з найнебезпечніших злочинців країни. Ми також висловлюємо співчуття сім`ям загиблих офіцерів". 

  Попередній матеріал
  Грандіозний фестиваль вогю Дівалі в Індії [репортаж, відео]
  Наступний матеріал
  Донецькі металурги "оживили" паровоз-танк 9-П [репортаж, відео]
  Теги: