Санкції США проти Росії
Санкції США проти Росії Depositphotos

Вашингтон розглядає можливість запровадження санкцій проти Росії – спецпредставник США по Венесуелі

  Читайте по-русски
  Росія наполягає на тому, що російські війська прибули до Венесуели відповідно до договору про співпрацю в галузі оборони між двома країнами

  Спецпредставник США по Венесуелі Елліот Абрамс повідомив, що Вашингтон вивчає, яким чином відповісти на військову підтримку Росією президента Ніколаса Мадуро. За його словами, Росія заплатить за це певну ціну і одним з варіантів відповіді можуть бути нові санкції, передає ВВС.

  Як стверджує спецпредставник США, поява російських військових у Венесуелі стало більшою мірою символічним і політичним жестом – контингент занадто нечисленний, щоб допомогти Мадуро утриматися при владі.

  З вимогою вивести російських військових з Венесуели виступили і країни-сусіди, зокрема, Бразилія і Колумбія.

  Так, міністр закордонних справ Колумбії Карлос Ольмес Трухільо 26 березня назвав прибуття російських військовослужбовців в Каракас "військовим вторгненням на територію Венесуели, яке не було санкціоновано Національними зборами, як того вимагає конституція (Венесуели)".

  Трухільо засудив прибуття двох російських військових літаків до Венесуели тоді, коли країна, за його словами, переживає серйозну багатопланову кризу.

  Своєю чергою, представник МЗС Росії Марія Захарова назвала вимогу американського лідера "тотальним світовим хамством". Росія наполягає на тому, що російські війська прибули до Венесуели відповідно до договору про співпрацю в галузі оборони між двома країнами.

  "Ми жодним чином не втручаємося у внутрішні справи Венесуели, ми сподіваємося, що треті країни наслідуватимуть наш приклад і дозволять Венесуелі самій визначати свою долю", – заявив прес-секретар російського лідера Пєсков, зазначивши, що США є в багатьох країнах світу, але ніхто не говорить їм, де їм слід, а де не слід перебувати.

  Нагадаємо, про прибуття в аеропорт Каракаса двох російських військових літаків стало відомо в неділю, 24 березня.

  Попередній матеріал
  Леонардо Ді Капріо опублікував у себе в Instagram знімок українського фотографа – реакція митця
  Наступний матеріал
  Синоптики розповіли, якою буде погода в Україні у день виборів
  Loading...

  До Венесуели прибули 2 російських літаки з військовими – ЗМІ

  У США повідомили, хто стоїть за венесуельським диктатором

  Утекли від "диктатури Мадуро": понад 100 венесуельських солдатів дезертували до Колумбії

  Мадуро не впустив європарламентарів до Венесуели

  На місто у Венесуелі впав метеорит – відео

  МЗС Канади не пустило кремлівських пропагандистів на захід стосовно Венесуели