В Європі заборонили використовувати "Боїнг-787 Дрімлайнер"

  Європейське агентство з авіаційної безпеки заборонило експлуатувати "Боїнг-787 Дрімлайнер". Польоти цієї моделі призупинили Японія, Індія, Чилі, Сполучені Штати, а також Польща.

  Це поки що єдина країна ЄС, яка має американські "лайнери мрії" у своєму флоті. Саме цього тижня польська авіакомпанія ЛОТ планувала запустити трансатлантичний рейс. "Дрімлайнер" встиг виконати лише один політ з Варшави до Чикаго. Компанія "Боїнг" вже поставила 50 літаків авіакомпаніям восьми країн світу і має замовлення на виготовлення іще 8 сотень цих надсучасних та економічних лайнерів.
   
  Нагадаємо, рішення призупинити літати на "Дрімлайнерах" авіаперевізники ухвалили після учорашнього інциденту в Японії. Через задимлення у салоні лайнер здійснив аварійну посадку. Під час обстеження фахівці виявили дефект в акумуляторі. Раніше на нових "Боїнгах" зафіксували низку інших технічних недоліків. Серед них - коротке замикання електропроводки, відмова гальм, витік пального й тріщини в лобовому склі кабіни пілотів.

  Хіроюкі Кобаяші, колишній пілот: "Найбільша проблема полягає у батареї. Головний акумулятор - наче серце в людини. Тож, дефект треба негайно ліквідувати".

  Попередній матеріал
  Більше 20 тис. кримчан - без опалення через недобудований газогін [відео]
  Наступний матеріал
  МОЗ перевірить обставини смерті жінки на Київщині, до якої не приїхала швидка
  Теги:
  Loading...