Фото toldot.ru

В Єрусалимі відбулися зіткнення палестинців з ізраїльськими поліцейськими

  На Храмовій горі в Єрусалимі сьогодні відбулися сутички між палестинцями та ізраїльськими поліцейськими.


  За версією ізраїльських правоохоронців, кілька десятків палестинців почали атакувати їх, кидати камінням та петардами, передає Associated Press.

  Кілька поліцейських отримали легкі поранення. Про потерпілих з палестинської сторони не повідомляється.

  Зазначається, що поліція переслідувала порушників порядку аж до мечеті Аль-Акса, де палестинці забарикадувалися і продовжили атакувати вартових правопорядку.

  У свою чергу, лідер Палестинської національної автономії Махмуд Аббас заявляє, що в дестабілізації ситуації на Храмовій горі винні ізраїльські екстремісти та поселенці, які перебувають під захистом уряду Ізраїлю.

  Раніше цього тижняі міністерство туризму Ізраїлю прийняло рішення розширити доступ на територію Храмової гори, що викликало негативну реакцію палестинської сторони і звинувачення в односторонньому перегляд Ізраїлем статусу священної території.

  На території Храмової гори часто відбувають міжрелігійні зіткнення. Це місце є священним як для іудеїв, так і для мусульман.

  Саме на Храмовій горі знаходиться третє за святістю місце для мусульман - мечеть Аль-Акса. В той же час євреї вважають, що саме на Храмовій горі будуть рятуватися правовірні, коли з'явиться месія.
  Попередній матеріал
  Миколаїв попрощався із загиблим у донецькому аеропорту майором-десантником
  Наступний матеріал
  За тестами ДНК вдалося ідентифікувати понад 70 загиблих українських військових
  Loading...