Фото expres.ua

За тестами ДНК вдалося ідентифікувати понад 70 загиблих українських військових

  На сьогоднішній день з початку антитерористичної операції підрозділами експертної служби по тестах ДНК ідентифіковано 71 загиблого.


  Про це під час прес-конференції повідомив заступник начальника експертної служби МВС України Костянтин Дубонос, пише УНІАН.

  "На сьогоднішній день 442 об'єкти надійшло до бази даних", - сказав він.

  Також, за його словами, на сьогодні до експертної служби надійшло більш як 40 ДНК-карток, зразків ДНК від громадян, які розшукують своїх родичів.

  "Це тільки початок роботи", - пояснив Дубонос таку незначну кількість звернень.

  Водночас він запевнив, що на сьогодні експертна служба має достатньо матеріалів та реагентів для проведення експертиз.

  Відповідаючи на питання щодо вартості ДНК-тесту, Дубонос зазначив, що собівартість одного тесту ДНК - близько 1 тис. грн.

  "Для людей ці тести будуть проводитися в рамках кримінального провадження, тому вони взагалі безкоштовні", - зазначив він.

  У свою чергу координатор волонтерської гарячої лінії при Адміністрації Президента Станіслав Робота, відповідаючи на питання щодо того, про яку наразі йдеться кількість зниклих безвісти, проінформував, що, за інформацією від різних відомств та волонтерів, вони мають близько 1 тис. 800 контактів щодо зниклих.

  Проте він зауважив, що це не є точною інформацією щодо зниклих безвісти.

  "У нас був один контакт, ми телефонуємо, а мати каже: "Я вам дякую, вже знайшовся, він був у полоні й тиждень тому його звільнили", - розповів Робота.
  Попередній матеріал
  В Єрусалимі відбулися зіткнення палестинців з ізраїльськими поліцейськими
  Наступний матеріал
  До Харкова прибув підрозділ захисників донецького аеропорту
  Теги:
  Loading...