В Єгипті та Тунісі сформовані нові, перехідні уряди

  У Єгипті та Тунісі сформовані нові, перехідні уряди. Після революцій, що відбулися у цих державах, тимчасова влада керуватиме до нових виборів. Попередньо в Єгипті парламентські вибори заплановані на червень, а президентські - на серпень.

  Склад кабміну був відомий іще напередодні. Прізвища новопризначенців прем’єр Ісам Шараф опублікував на своїй сторінці у соцмережі Фейсбук. Найбільш контроверсійними були портфелі міністрів внутрішніх та закордонних справ. Адже раніше відомства очолювали спільники поваленого президента Мубарака. Зараз главою МЗС став колишній суддя міжнародного суду ООН, а главою МВС - один із військових генералів. Він уже заявив про реформу органів держбезпеки. 

  Перехідний уряд у Тунісі - третій за останні два місяці, після повалення президента бен Алі. Два попередні - розпалися через масові протести населення. Люди вимагали змістити главу уряду, а також міністрів промисловості, планування і міжнародного співробітництва. Адже усі ці політики співпрацювали із поваленим президентом. І, на думку тунісців - не змогли б реалізувати демократичні ідеали. Цей тимчасовий уряд діятиме до липня. Тоді мають відбутися вибори у Національну Асамблею, яка у свою чергу здійснить конституційну реформу і визначиться із майбутньою формою державного ладу в Тунісі.

  Попередній матеріал
  Лівійська опозиція відмовилася від переговорів із Каддафі
  Наступний матеріал
  Оприлюднено нові фото нареченої британського принца Вільяма
  Теги:
  Loading...