В Японії андроїд успішно дебютував у театральній виставі [відео]

  Машини підкорюють сцену. В Японії андроїд успішно дебютував у театральній виставі. Дівчина-робот отримала драматичну роль. Постановка припала до душі не тільки японцям. На робота-актора вже з нетерпінням чекають європейці. Щойно скінчаться гастролі в Японії - він поїде підкорювати австрійських театралів.

  Вона кліпає очима, повертає головою і говорить. Робот - Геміноїд ЕФ робить перші кроки в акторській кар`єрі. У виставі андроїд не претендує на те, щоби її сприймали як людину. За сценарієм - Геміноїд ЕФ грає саму себе. Вона - робот, якого придбали батьки для смертельно хворої дочки.

  Браєрлі Лонг, актриса: "Усе дуже драматично - я незабаром помру і робот - єдина моя подруга, вона читає мені вірші".

  Читати вірші і спілкуватися роботу допомогає професійна акторка. Саме вона вирішує, що і коли говоритиме Геміноїду ЕФ.  Вона начитує певні фрази у мікрофон, і робот їх вимовляє. На сцені ці секрети майже непомітні, позаяк андроїд майстерно відкриває рота і робить паузи та інтонації.

  Ішігуро Хіроші, професор: "Дотепер андроїди були дуже дорогими. Геміноїд ЕФ, якого розробили ми, значно дешевший. До того ж, його функції сконцентровані на спілкуванні".

  За всіх переваг робота і спілкуватися, і навіть торкатися актора у певних сценах - Геміноїд ЕФ не може ходити. Тому, майже усю виставу вона сидить. Емоційний бік драматичної історії -  на акторці Браєрлі Лонг. 

  Браєрлі Лонг, актриса:"Це було дуже незвично для мене. Адже я вперше грала з актором-роботом. З людьми простіше - ти говориш до них, бачиш реакцію в очах, міміку, а тут все інакше. Під час гри робот майже не демонструє емоцій. Але так чи інакше - цей експеримент дуже вдалий і я буту грати у виставах з андроїдом".

  Вистава за участі робота вже успішно дебютувала у японському місті Нагоя, цими днями її представлять у Токіо, а потому Геміноїд ЕФ поїде підкорювати театральні підмостки Австрії.
   
  Ганна Ільїних, "5-й канал".

  Попередній матеріал
  Нобелівську премію з економіки - поділять на трьох
  Наступний матеріал
  На Хортиці триває фестиваль козацьких бойових мистецтв [відео]
  Теги: