В уряді Південної Кореї після катастрофи порома йдуть серйозні перестановки  Це стало першою серйозною реорганізацією в адміністрації президента після її приходу до влади більше року тому, передає Yonhap.

  Як зазначає агентство, таким чином Пак Кин Хе намагається повернути довіру до роботи уряду після катастрофи "Севола".

  Президент призначила нового віце-прем'єра з економічних питань, міністрів освіти, праці та зайнятості, культури, науки, міністра з питань гендерної рівності та сімей, а також міністра безпеки і громадської адміністрації.

  У четвер глава Південної Кореї змінила помічників з політичних справ, соціальних питань, економіки, освіти та культури.

  Окрім того, як повідомлялося, Пак Кин Хе призначила прем'єр-міністром колишнього журналіста Мун Чан Гика, який зайняв місце Чон Хон Вона, що подав у відставку після катастрофи порома "Севол".

  Тим часом тисячі поліцейських в Південній Кореї продовжують розшук власника потерпілого крах порома "Севол" Ю Бен Ина.

  10 червня почався суд над 15 членами екіпажу корабля. Їх звинувачуютьу вбивстві з недбалості і в порушенні морського права.

  Пасажирське судно "Севол" зазнало аварії 16 квітня біля південно-західного узбережжя Південної Кореї. На його борту перебували 476 осіб, переважно школярі, що вирушили на екскурсію.

  Жертвами катастрофи порома за останніми даними стала 291 людина. Більшість із яких – діти. Ще 13 людей досі вважаються зниклими безвісти.
  Попередній матеріал
  Коломойський пропонує побудувати "лінію Маннергейма" на кордоні з Росією
  Наступний матеріал
  Призначено начальника Служби безпеки Президента
  Теги: