В Україні представили картину "П`ять" [відео]

  Подолати рак грудей можна. В цьому переконані провідні американські кіноакторки. Дженіфер Еністон, Демі Мур та Аліша Кіс представили картину "П`ять". Саме так називається кінострічка, героїні якої кожна по-своєму змагається з недугою. В рамках показу Україна долучилася до місяця боротьби з раком молочної залози у світі. Розлогіше від Олени Халік.

  5 жінок і 5 різних історій боротьби зі смертельною недугою - прем`єрою фільму "5" Україна долучилася до "Рожевого жовтня" - так у всьому світі називають місячник боротьби із раком. Саме ця стрічка відкривала пінк октоубер у США минулого року. Тепер вона і в Україні.

  Олена Старкова, організатор акції: "Мы стараемся привлечь внимание на проблему рака, именно благодаря информационной программе удалось снизить уровень заболеваний в 2 раза".

  Героїні короткометражок дізнаються про хворобу на різних стадіях. Так автори стрічки намагаються спонукати жінок до профілактичних обстежень. Адже діагностування раку на ранніх стадіях дає практично стовідсотковий шанс на  одужання. Фільм також закликає не боятися тривалого лікування, і навіть ампутації - у разі необхідності.
   
  Підтримати ініціативу рожевого жовтня взялися й  українські зірки. Рожеві стрічки, соціальні заходи та масштабна інформаційна програма - усе аби привернути увагу до недуги.

  Олена Вінницька, співачка: "Если ты не знаешь про болезнь, это не означает, что ее нет".

  Маргарита Січкар, ресторатор: "Я к мамологу не хожу, я совмещаю это с походами к гинекологу. Но это не правильно, нужно ходить к специалистам".

  З початку акції пінк октоубер у світі вже провели численні акції. Одна з найяскравіших - Паризьку оперу, Букінгемський палац та статую Христа у Ріо – минулого тижня, на один день, підсвітили рожевим світлом  прожекторів.

  Олена Халік та Максим Петраков, "5 канал".

  Попередній матеріал
  У другому турі передвиборних дебатів у США переміг Обама [відео]
  Наступний матеріал
  Україна знову програла футбол
  Теги: