У другому турі передвиборних дебатів у США переміг Обама [відео]

  У другому турі передвиборних дебатів у США - переміг Барак Обама. Так, за результатами опитувань, вважають американці. Кандидати у президенти, Барак Обама та Мітт Ромні - зустрілися в університеті Хофстра, штат Нью-Йорк.

  Півтори години другої словесної дуелі між демократом Обамою та республіканцем Ромні - були напруженими. З перших же хвилин - кандидати вступили у гарячу полеміку. Сперечалися про оподаткування, працевлаштування та енергетику. Обама неодноразово звинувачував суперника у перекручуванні фактів. Ромні ж розкритикував економічну та зовнішню політику чинної влади.

  Мітт Ромні, кандидат у президенти США: "Навіть діти розуміють, що лише наша партія може стабілізувати економічну ситуацію. За чинної влади середній клас потерпає від фінансових негараздів, роботу знайти неможливо. А коли до влади прийдуть республіканці, кожен випускник не матиме проблем з працевлаштуванням".

  Барак Обама, президент США: "Мій опонент обіцяє, зокрема, знизити податки. Але не лише для середнього класу, а для усіх. Один відсоток найбагатших, за його планами, теж платитиме менше. А це - вірний спосіб посилити економічну нерівність".

  Глядачам, що стежили за дебатами виступ Обами здався яскравішим. Особливо, у порівнянні першим раундом на початку жовтня. Тоді американці віддали перевагу агресивнішому і наполегливішому Ромні. Втім, у другому турі - Обама взяв реванш. За даними Сі-Ен-Ен - виступ президента сподобався майже половині глядачів. Ромні підтримали - усього 39 відсотків.

  Американець: "Навряд чи у нашій країні залишилося багато людей, які ще не визначилися, за кого голосувати. Але якщо такі були, то після цього туру дебатів - вони, найвірогідніше, голосуватимуть за Обаму".

  Третій тур дебатів, присвячений зовнішній політиці, відбудеться у Флориді наприкінці жовтня. А президента американці обиратимуть 6-го листопада.

  "5 канал".

  Попередній матеріал
  Стрілянина на кордоні Канади та США
  Наступний матеріал
  В Україні представили картину "П`ять" [відео]
  Теги: