В Туреччині стартував резонансний суд щодо корупції серед футбольних функціонерів

  Резонансний судовий процес у Туреччині. За звинуваченням в організації договірних матчів на лаві підсудних опинилися 93 футбольних функціонери. Серед них - Азіз Йилдирим, президент всесвітньовідомого клубу "Фенербахче".

  Під будівлею суду зібралися кілька тисяч футбольних фанатів. Вони обурені звинуваченнями і вимагають відпустити президента "Фенербахче". Йому закидають організацію 19 нечесних матчів упродовж останнього сезону. За даними слідства, клуб підкупляв суддів і гравців команди супротивника, щоби ті навмисно грали погано або не грали взагалі. Азіз Йилдирим відкидає всі звинувачення. Якщо суд визнає його провину, президенту клубу загрожує ув`язнення - від 22 до 72 років. Клуб "Фенербахче", який минулого року став чемпіоном Туреччини, вже виключили з ліги чемпіонів.

  Фанат "Фенербахче": "Ми зібралися тут, щоби підтримати Азіза Йилдирима, наш клуб невинний!"

  Угур Вардан, спортивний журналіст: "Договірні матчі та шахрайство завжди були в цьому спорті. Але в Туреччині такі справи ніколи не доходили до суду. Це вперше в країні відбувається подібний процес, і нам всім поки якось ніяково. Адже ми не знаємо напевне, чи були матчі договірними".

  Попередній матеріал
  Один із найбільших притулків для тварин може закритись через недофінансування
  Наступний матеріал
  Двометрове крижане серце створили у День святого Валентина у Львові
  Теги: