В Туреччині після вчорашніх акцій протесту затримали кілька десятків людей

  Кілька десятків людей по всій країні затримали в Туреччині після вчорашніх акцій протесту. В Анкарі - потрапили за ґрати - 25 мітингарів. Вулиці великих міст - посилено патрулює поліція.

  У Стамбулі - уночі розігнали черговий антиурядовий мітинг. Кілька сотень людей - влаштували "мовчазний протест" - просто стояли мовчки на площі Таксим. Коли вони відмовилися розходитися - поліція розпочала арешти. Затримали - десятьох. Утім, на ранок - на площі знову з’явилися поодинокі мітингарі, які стоять мовчки. "Мовчазний протест" розпочав напередодні Ердем Гюндуз, який таким чином хотів висловити протест проти розгону демонстрацій. Сьогодні його приклад - наслідують десятки людей в різних куточках Туреччини.

  Протестувальник: "Вони кажуть, що протестувальники - провокатори. Але я думаю, що уряд і прем’єр-міністр - набагато гірші. Вони не бачать цих людей, не розуміють, не хочуть і знати, чого мітингарям треба. Один з міністрів навіть сказав - підете на Таксим, і вас внесуть до списків можливих терористів".

  Попередній матеріал
  Сінгапур оповив найгустіший за останні 16 років смог
  Наступний матеріал
  Жодної з 11-ти умов для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС - не виконано [відео]
  Теги: