Жодної з 11-ти умов для підписання Угоди про асоціацію України з ЄС - не виконано [відео]

  Жодної з 11-ти умов для підписання Угоди про асоціацію України з Євросоюзом - не виконано. Про це свідчать результати громадського моніторингу, який провели вітчизняні незалежні експерти.

  За даними дослідження, Україна натепер не має шансів на євроінтеграцію, оскільки в жодному із визначених критеріїв відчутного прогресу експерти не побачили. Невеликий поступ аналітики визначили у сфері вибіркового судочинства, кримінально-процесуальному кодексі та боротьбі з корупцією. Найпроблемнішими залишаються питання виборчого законодавства, балансу висвітлення матеріалів у ЗМІ та реформи органів внутрішніх справ. Нагадаємо, півроку тому Рада ЄС визначила умови для підписання угоди на Вільнюському Саміті Східного партнерства - в листопаді цього року.

  Олександр Сушко, науковий директор Інституту Євро-Атлантичного співробітництва: "Є ознаки прогресу по декількох показниках, в той же час його рівень є такий, що якби рішення про підписання Угоди приймалось сьогодні, то рішення було би негативним. Ми прогнозуємо можливість досягнення прогресу, в той же час ми свідомі того, що повного прогресу за 11-ма напрямками реформ досягнуто не буде".

  Попередній матеріал
  В Туреччині після вчорашніх акцій протесту затримали кілька десятків людей
  Наступний матеріал
  Агенція NASA відібрала для навчання на астронавтів 8 новачків
  Теги: