В США навчали, як реагувати на землетруси

  Правильно реагувати на землетруси і боротися з їх наслідками - вчилися у Каліфорнії. У грандіозних тренувальних заходах, які відбулися напередодні, взяли участь понад 7 мільйонів людей з усього штату.

  Рекомендації фахівців - під час землетрусу впасти на землю і знайти укриття. Виконувати такі дії мешканці Каліфорнії вчилися у школах,  на робочих місцях, а також - у спеціально обладнаних вагонах-симуляторах. Тренування провели рятувальні та медичні бригади. Спеціально запрошені фахівці читали для усіх бажаючих лекції з першої допомоги та радили, як підготуватися до землетрусу.

  Подібні навчання проводять у Каліфорнії третій рік поспіль. Цьогоріч на них були присутні іноземні гості - ціла команда військових з Чилі.

  Роберто Андрес, полковник армії Чилі:"Для нас дуже важливо взяти участь у цих навчаннях.У нас, в Чилі, часто трапляються землетруси, тому ми приїхали повчитися у іноземних колег".

  Люсі Джонс, науковець:"Наука не може точно передбачити, коли станеться землетрус, але може сказати, яким він буде. Усі тренувальні заходи базуються на наукових дослідженнях.У них беруть участь експерти, які можуть розповісти і про наслідки землетрусу і про те, як з ними боротися".

  Попередній матеріал
  В Аргентині пройшли демонстрації через загибель студента
  Наступний матеріал
  Видатному українському поету Олійнику сьогодні - 75 років
  Теги: