Фото news.pn

В санкційний список ЄС потрапило практично все вище керівництво Росії - Ъ

  В розширений список санкції Євросоюзу потрапили 107 росіян і цей перелік включає практично все вище керівництво РФ.

  Про це у середу, 9 квітня, пише "Коммерсантъ" з посиланням на документ, який опинився у розпорядженні редакції.

  Як пояснили виданню інформовані джерела в Брюсселі, додаткові персональні візові та фінансові санкції можуть бути введені у випадку ескалації ситуації в Україні - до переходу ЄС до наступного етапу, каральних заходів економічного характеру.

  Як повідомляло раніше агентство Reuters, в ЄС був складений документ на п‘ято сторінок, у якому містилися імена 120-130 громадян РФ, до яких можуть бути застосовані санкції.

  Як повідомляє Ъ, документ дійсно містить 5 сторінок, але імен у ньому всього 107. Крім того, там вказані п‘ять організацій.

  Документ називається "Невичерпний список російських осіб та організацій, відповідальних або причетних до дій або рішень, які підривають або загрожують територіальній цілісності, суверенітету та незалежності України".

  Газета відзначає , що фігуранти списку , з якого і будуть вибиратися кандидати для покарання , розбиті на п'ять груп . У першу входять члени законодавчих органів , у другу - члени виконавчих органів влади. У третю групу увійшли представники силових структур , у четверту бізнесмени , в п'яту - медіаорганізаціям та журналісти.

  Окрім того, в ЄС складений додатковий список українських (переважно кримських) чиновників, проти яких можуть бути застосовані санкції.

  Нагадаємо, після проведення кримського псевдо референдуму ЄС ввела візові та майнові санкції проти 13 громадян Росії, а після затвердження Москвою анексії АР Крим під санкції потрапили ще 12 російських чиновників та бізнесменів.

  Попередній матеріал
  Режим антитерористичної операції в трьох областях не знято - МВС
  Наступний матеріал
  Сьогодні з Криму виїдуть вояки Сакської морської авіаційної бригади
  Теги:
  Loading...