В Римі посилено заходи безпеки через стрілянину

  Посилено заходи безпеки і в італійській столиці. Після недільного теракту поліція перекрила вулиці, на яких розташовано урядові будівлі. Туди не пускають ані транспорт, ані пішоходів.

  Напередодні вдень доведений до відчаю безробітний - Луїджі Преїді - влаштував стрілянину біля уряду. Заявив, що збирався розстріляти міністрів. Ті як раз присягали на вірність народові та президентові. Поранень зазнали двоє поліцейських і вагітна жінка. Прокуратура розглядає напад як акт насильства та перевіряє психічний стан злочинця. Фахівці вже з`ясували, що Луїджі мав суїцидальні схильності. Прості італійці - факт нападу засуджують, але стрілку - співчувають.

  Перший італієць: «Те, що сталося - це справжній сором. Звісно стрілянина і насильство - неприпустимі. Але усім зрозуміло, що нападник був у відчаї. Він атакував політиків, які також чинять насильство проти простих громадян.

   

  Другий італієць: Усе це трапилося, бо люди стомилися чекати, коли ж політики нарешті почнуть виконувати свої обіцянки. Дехто просто втратив голову. І нічого з цим не поробиш.
  Попередній матеріал
  Україну на Каннському кінофестивалі представить англомовне кіно з нігерійкою у головній ролі
  Наступний матеріал
  Княжицький пообіцяв не втручатися в конфлікт довкола каналу ТВі
  Теги:
  Loading...