5.ua

В Росії проти Тягнибока завели кримінальні справу

  Лідер ВО "Свобода" Олег Тягнибок, а також ряд членів УНА-УНСО стали фігурантами кримінальної справи в Росії.

  Як повідомляє "Интерфакс-Украина" з посиланням на офіційного представника Слідчого комітету РФ Володимира Маркіна, Тягнибока звинувачують у "створенні озброєної банди». За словами Маркіна, лідер "Свободи" виступав проти федеральних сил на боці чеченських сепаратистів в 90-х роках".

  Крім Тягнибока до кримінальної відповідальності слідче управління СКР Північно-Кавказькому федеральному округу хоче притягнути членів УНА-УНСО Ігоря Мазура, Валерія Бобровича, Дмитра Корчинського, Андрія Тягнибока (брата Олега), Дмитра Яроша, Володимира Мамалиги та кількох інших.

  "Слідством уже зібрано достатньо доказів, які дозволяють найближчим часом винести постанову про притягнення до відповідальності вказаних осіб в якості звинувачуваних, заочне обрання щодо них запобіжного заходу у вигляді взяття під варту і оголошення їх у розшук", - заявив Маркін.

  Відмітимо, раніше проти лідера "Правого сектору" Дмитра Яроша в Росії вже була порушена кримінальна справа – його звинуватили в публічних закликах до здійснення терористичної та екстремістської діяльності. 12 березня московський суд заочно арештував Яроша.

  Фото: zbroya.info

  Попередній матеріал
  Українське МЗС прямо звинуватило росіян у провокуванні бійні в Донецьку
  Наступний матеріал
  Стали відомі переможці в змаганнях за Кубок України серед рапіристів
  Теги:
  Loading...