5.ua

Українське МЗС прямо звинуватило росіян у провокуванні бійні в Донецьку

  В українському Міністерстві закордонних справ прокоментували сьогоднішню заяву російських колег щодо подій у Донецьку. Позицію відомства Лаврова назвали "цинічною та безвідповідальною".

  У МЗС кажуть: очевидно, що провокація була спланована окремими громадянами Російської федерації, які прибули в Україну, щоби дестабілізувати ситуацію. Натомість, російське МЗС свідомо перекрутило факти – йдеться у заяві українських дипломатів.

  Євген Перебийніс, речник МЗС: "Вражає своїм цинізмом та безвідповідальністю сьогоднішня заява Міністерства закордонних справ Російської федерації, в якій російська сторона в брутальний спосіб намагається перекласти відповідальність за трагедію на українську владу. Конфлікт був спровокований в кінці мирного мітингу, відтак очевидно, що провокація була спланована і має прямий зв’язок з цілеспрямованими деструктивними діями окремих громадян Російської федерації".

  Раніше російське міністерство закордонних справ заявило, що в Донецьку на мирних демонстрантів, які прийшли висловити своє ставлення до нової української влади, напали праворадикальні угрупування. "Росія залишає за собою право захищати співвітчизників в Україні" – наголосили у відомстві.

  Попередній матеріал
  Українські паралімпійці піднялись на 2 місце у командному заліку
  Наступний матеріал
  В Росії проти Тягнибока завели кримінальні справу
  Теги:
  Loading...