В Південній Кореї відбуваються протести на захист жінок

  Протест на захист жінок у Південній Кореї. Десятки людей вимагали вибачень від мера Осаки за висловлювання про сексуальних рабинь японської армії часів Другої світової війни.

  Напередодні Тору Хашімото заявив, що розуміє необхідність існування системи так званих "жінок для втіхи" задля зменшення стресу вояків імператорської армії. Слова політика спричинили хвилю обурення у колишніх колоніях Японії, звідки дівчат викрадали у секс-рабство. За різними оцінками, у першій половині минулого століття жінками для втіхи стали від 20 до 400-от тисяч людей. Більшість рабинь походили з Китаю, Кореї і Філіппін. Прем`єр-міністр Японії Абе Сіндзо заявив, що не погоджується з висловлюванням мера О́саки, водночас закликав не політизувати питання.

  Юн Мі Хянь, протестувальниця: "Заява японського мера -  неприйнятна. Вона не лише була необдуманою, але водночас і майже злочинною. Ми вимагаємо японців вибачитися за ці абсурдні дії".

  Ґіл Вон Ок, колишня секс-рабиня: "І як вони наважуються таке казати, коли в них є батьки та діти? Я хочу натовкти тому меру пику, щоби він більше ніколи не ляпнув такої дурниці".

  Попередній матеріал
  Тайпей не прийняв вибачення філіппінського представника за смерть рибалки
  Наступний матеріал
  Кулінича повернули на посаду директора "Київської фортеці"
  Теги: