Тайпей не прийняв вибачення філіппінського представника за смерть рибалки

  Тайвань відкликає дипломата з Філіппін. Тайпей не прийняв вибачення філіппінського представника за смерть рибалки.

  Де-факто посол Філіппін у Тайвані Антоніо Базіліо приніс до місцевого МЗС листа із заявою про добросусідські наміри його країни. Утім, у Тайпеї відмовилися розцінювати цей лист як вибачення і зажадали, щоб Маніла офіційно перепросила. Нагадаємо, відносини між Тайванем і Філіппінами погіршилися після вбивства тайванського рибалки співробітниками філіппінської берегової охорони. Інцидент стався минулого четверга. Прикордонник, що застрелив рибалку, пояснив свої дії самообороною. За його словами, рибальський човен ішов на таран його судна.
   
  Антоніо Базіліо, представник Філіппінів у Тайвані: "Філіппінський народ та влада розуміють страждання та горе, яке відчувають тайванців через загибель їхнього співвітчизника".

  Цзян Іхуа, прем`єр-міністр Тайваню: "Філіппінська влада не відповіла на наші запити. Тому наш уряд уже запровадив санкції, а саме - призупинив видачу дозволів на роботу філіппінським працівникам , відкликав тайванського посла у Філіппінах та попросив філіппінського посла повернутися до Маніли для допомоги у розслідуванні".

  Попередній матеріал
  У США стримано відреагували на шпигунський скандал у Росії
  Наступний матеріал
  В Південній Кореї відбуваються протести на захист жінок
  Теги:
  Loading...