В Осло стартувало "Євробачення-2010"

  В Осло минулої ночі стартувало "Євробачення-2010". Завтра розпочнеться перший півфінал. А напередодні - влаштували прийом у міській ратуші. Розпочав його минулорічний переможець Олександр Рибак. А перед цим - українська делегація влаштувала футбольний матч для конкурсантів та журналістів.

  Пісні піснями, але українці - нація не тільки співоча, але і спортивна. Цей факт вирішила довести вітчизняна конкурсантка Альоша.

  Олена Халік, 5 канал: "На футбольний матч, організований українською делегацією, зібралося набагато більше людей, аніж очікували. Тут грають і журналісти, і учасник з різних країн".

  Запекла боротьба між учасниками футбольних команд показала, що здоровий спосіб життя пропагують чимало представників європейського шоу-бізу. Тому на спеціальну акцію "ECOVISION", вигадану українцями, зголосилися охоче.

  Вийшла на поле і спеціальна команда. Активісти, перевдянені у світових лідерів, провели свій матч-заклик.

  А от найголовнішою вечіркою, як для учасників, так і для журналістів, стало відкриття конкурсу в центральному Сіті-холі. За участі керівництва міста, а також минулорічного переможця Олександра Рибака в Осло оголосили офіційний старт Євробачення-2010.

  Екслюзивно з Осло, Норвегія - Олена Халік, Руслан Ганущак, 5 канал

  Попередній матеріал
  Українців, які боролися з НКВС, вшанували на Львівщині до Дня Героїв
  Наступний матеріал
  Польща потерпає від повеней (РОЗШИРЕНО)
  Теги: