В організаторів Ігор у Лондоні виникли перші проблеми [відео]

  Щойно перші олімпійські команди ступились на британську землю - в організаторів Ігор у Лондоні виникли перші проблеми. Автобуси зі збірними заблукали. А компанія, яка гарантувала безпеку не підготувала достатню кількість охоронців.

  Упродовж чотирьох годин не міг знайти дороги до олімпійського селища з аеропорту Хітроу автобус з кількома десятками американських спортсменів. Австралійські учасники Олімпіади на свій автобус дві години чекали в аеропорту й стільки ж блукали лондонськими автомагістралями, тому що водій спершу поїхав неправильним шляхом. Влада ж британської столиці знайшла в цих випадках й привід для жарту.

  Борис Джонсон, мер Лондона: "Ми обов`язково встановимо всі деталі цих інцидентів, але через затримки, атлети мали змогу довший час насолодитися краєвидами Лондона, ніж коли б автобуси швидко відвезли їх до олімпійського селища".

  Незвжажаючи на затримки двох автобусів, у міністерстві спорту Великої Британії перший день прибуття збірних визнали вдалим. Щоби олімпійці швидше потрапили до своїх баз, міська влада тимчасово перекрила кілька ділянок доріг й дозволила рухатися по них лише автобусам зі спортсменами. Під час Олімпіади такі перекритття стануть постійними. Загальна довжина шосе, які будуть відкритими лише для спортсменів, складе півсотні кілометрів.

  Г`ю Робертсон, міністр спорту Великої Британії: "Так, кілька водіїв загубилися й автобуси зі спортсменами трохи довше їхали до олімпійського селища, ніж очікувалося. Але загальної картини ці інциденти не зіпсували. Величезну кількість атлетів та членів офіційних делегацій ми без проблем доправили до олімпійського селища".

  Британські солдати та поліцейські скаржаться, що через невдалі дії приватної охоронної фірми, їх без попереднього повідомлення масово відкликають з відпусток. Щодня безпеку олімпійських об`єктів гарантуватимуть дванадцять тисяч правоохоронців та кілька тисяч військових.

  Кріс Аллісон, помічник комісара лондонської поліції: "План гарантування безпеки олімпійських об`єктів не постраждав. Змінилися пропорції співробітників, які виконуватимуть його. Замість частини охоронців приватних компаній, працюватимуть додаткові загони армії та поліції".

  Операція з підтримання правопорядку під час Олімпіади в Лондоні стане найбільшою для британської столиці за весь мирний час. Уряд прагне не допустити повторення терактів, подібних на атаки семирічної давнини. Тоді на наступний день після оголошення Лондона місцем проведення Літньої Олімпіади-2012-го, чотири терористи-смертники вбили у громадському транспорті 52 людини.

  Олександр Войтко, "5 канал".

  Попередній матеріал
  Про трудову дискримінацію людей, старших за 40 років, заявляють правозахисники [відео]
  Наступний матеріал
  Громадянина України засудили у США до довічного ув`язнення
  Теги: