В Нью-Йорку заарештували чоловіка, який планував теракт

  Вибуху в центрі Нью-Йорка вдалося запобігти фахівцям з ФБР. Вони заарештували чоловіка, що планував потужний теракт у центрі міста. 21-річний уродженець Банґладеш хотів підірвати вибухівку, загальною вагою у півтони - поблизу Федерального резервного банку.
  Фальшиві бомби зловмиснику продали правоохоронці, що удавали торгівців зброєю. Чоловік розмістив пристрій у вантажівці, припаркованій біля банку. Тоді ж його і затримали. Зловмисника звинуватили у спробі застосувати зброю масового знищення та співпраці з Аль-Каїдою. Арештований розглядав кілька потенційних об’єктів для теракту, зокрема - урядові будівлі або ж приміщення Нью-Йоркської фондової біржі.

  Рей Келлі, комісар поліції: "Зловмисник прибув до Америки з метою скоїти терористичний акт. Він приїхав на початку цього року за студентською візою нібито, щоби здобути освіту. А насправді - планував щось на зразок джихаду. Спочатку хотів підірвати Нью-Йоркську біржу. А коли побачив, що там занадто потужна охорона - змінив плани і вирішив завдати удару по Федеральному Резервному банку".
  Попередній матеріал
  Охоронцям в супермаркетах дозволять користуватися травматичною зброєю
  Наступний матеріал
  Трагедією ледь не закінчився акробатичний трюк у Норвегії [відео]
  Теги: