В Нью-Йорку пройшла щорічна вечірка зірок моди та шоу-бізнесу

  Найважливіша світська подія американської моди відбулася в Нью-Йорку. Тамтешній Музей мистецтв провів щорічну "Ґала-вечірку". На неї завітали зірки шоу-бізнесу та модної індустрії.

  Це - єдина "червона доріжка" у США, де дизайнери з`являються поруч зі своїми творіннями та музами. Модельєр Валентино, наприклад, прийшов разом із Сарою-Джесікою Паркер, зіркою серіалу "Секс і місто". Майкл Корс обрав компанію іншої акторки - Гілларі Свонк. А дизайнерка Сара Бартон, яка вигадала весільну сукню для Кейт Мідлтон, позувала разом із актрисою Кейт Бланшет. Потішили модних фотографів також співачки Ріанна та Бейонсі у радикальному максі. Акторку Скарлет Йохансон хвалили за сукню від "Дольче енд Ґабана", а Камерон Діаз - за вбрання від Стелли Маккартні. Під спалахами камер майже непоміченою лишилася офіційна мета вечірки - її присвятили провідним дизайнеркам 20-го сторіччя.

  Анна Вінтур, головний редактор американського видання "Вог": "Це надзвичайна подія для усього світу моди!"

  Марк Джейкобс, дизайнер: "Ельза Скіапареллі знала головне про моду - вона не терпіла занудства і усталених традицій. Це, на мою думку, найважливіше".

  Баз Лурман, режисер: "Скіапареллі та Прада - багато в чому схожі... Вони ніколи не зустрічалися, бо жили в різні часи. Тож я звів їх на екрані. В кількох короткометражках можна послухати уявні діалоги двох великих дизайнерок".

  Попередній матеріал
  Спецслужби США запобігли теракту
  Наступний матеріал
  Ізраїльський уряд подолав парламентську кризу
  Теги: