Спецслужби США запобігли теракту

  Сполучені Штати відвернули теракт Аль-Каїди - повідомляють тамтешні спецслужби. Мішенню нападників нібито мав стати американський літак.

  На його борт хотіли пронести вибухівку, непомітну на сканерах аеропорту. Раніше це вже вдавалося терористам - у грудні 2009-го, у переддень Різдва. Тоді нігерійський студент намагався підірвати літак до Детройта. Втім, бомба не вибухнула, а нападник - сильно обгорів. Цього разу, за даними ЦРУ, напад викрили на ранній стадії, ще до визначення мішені. Спецслужби вважають - обидва теракти організовані крилом "Аль-Каїди" в Ємені.

  Вільям Маккентс, аналітик Військово-морського центру: "Діяльність Аль-Каїди на Аравійському півострові особливо небезпечна - адже там терористи можуть вільно пересуватися, збирати ресурси та переховуватися".

  Леон Панетта, міністр оборони: "Я не можу коментувати подробиць операції, але зазначу - Сполучені Штати активно протистоятимуть Аль-Каїді та її посібникам, які загрожують нашій безпеці. Цей інцидент засвідчив - наша держава не втрачає пильності".

  Попередній матеріал
  Бразилія потерпає від масштабної посухи
  Наступний матеріал
  В Нью-Йорку пройшла щорічна вечірка зірок моди та шоу-бізнесу
  Теги: