В Лондоні відбувся концерт на честь 80-річчя Горбачова

  Гала-концерт на честь 80-річчя першого і єдиного президента СРСР Михайла Горбачова відбувся у Лондоні. Ювіляр відзначив свято у Альберт-холі врученням премії "Людина, що змінила світ".
  У категорії "Перебудова" її отримав засновник інтернету сер Тім Бернерс-Лі. Лауреатом у номінації "гласність" став засновник телемережі CNN Тед Тернер. А премією "Прискорення" нагородили кенійського інженера Еванса Вадонго. Він розробив лампу на сонячних батареях. Привітати Горбачова з`їхалися зірки світового політикуму та шоу-бізнесу. Зокрема, президент Ізраїлю Шимон Перес, польський екс-президент Лех Валенса, колишній губернатор Каліфорнії Арнольд Шварценеггер, актори Х`ю Грант та Міла Йовович. На сцені зіграли гурти "Скорпіонс", "Машина часу" та Лондонський симфонічний оркестр. Вели програму голівудські зірки Шерон Стоун та Кевін Спейсі.

  Арнольд Шварценегер, колишній губернатор Каліфорнії: "Чудово, що ми зібралися тут сьогодні, щоби відзначити ювілей дійсно великої людини. Михайло Горбачов - один з моїх героїв. Він надихнув нас усіх своєю мужністю, мудрістю і надзвичайною силою волі".

  Попередній матеріал
  В Японії розширюється зона радіаційного зараження
  Наступний матеріал
  У Великій Британії живе найголосніший у світі кіт [відео]
  Теги: