В Ізраїлі вшановують пам`ять загиблих у війнах та під час терактів

  Пам`ять загиблих у війнах та під час терактів вшановують в Ізраїлі. Поблизу Стіни Плачу у Єрусалимі почалися жалобні церемонії на честь Дня пам‘яті.
  Цьогоріч він припадає на 9-те травня. Упродовж нинішньої доби не працюватимуть розважальні заклади. За традицією, урочистості почалися іще напередодні - із хвилини мовчання та жалобних сирен. Із промовою до народу виступив чільник країни.

  Шимон Перез, президент Ізраїлю: "Ізраїль ніколи не прагнув війни. Але коли на нас нападали - ми не зволікали ані секунди. Війни починаються тому, що нападники не усвідомлюють прихованої сили Ізраїлю. Я хочу попередити тих, хто шукає конфлікту з нашою країною: не варто повторювати своїх помилок і недооцінювати нас".

  Завтра Ізраїль святкуватиме День незалежності - 63-тю річницю створення. На час цих двох свят запроваджений режим ізоляції палестинських територій. До середи через КПП пропускатимуть лише мешканців Західного берега річки Йордан, яким необхідна невідкладна медична допомога. Закриття кордону - стандартна процедура, якої дотримуються ізраїльські служби безпеки. Її використовують із 2007-го року.

  Попередній матеріал
  у Лондоні завершується виставка новинок домашнього дизайну
  Наступний матеріал
  У Мехіко протестують проти неефективної війни з наркомафією
  Теги: