у Лондоні завершується виставка новинок домашнього дизайну

  Одна з найбільших у світі виставок домашнього дизайну "Ґренд Дизайнс Лів" завершується у Лондоні. Серед експонатів найновіші досягнення, що допомагають зекономити простір у малогабаритних квартирах. Тим, у кого такої потреби немає, пропонують по-новому використати речі щоденного вжитку. Наприклад, дізнаватися найсвіжіші новини із дзеркала у ванній кімнаті.

  Тепер дзеркало у ванній показує не лише зовнішній вигляд власника, а й повідомляє погоди на день, останні новини й оновлення у соціальній мережі. Це так зване "Кібертекстурне люстро", вартістю у сім тисяч доларів - лише один з експонатів на виставці домашнього дизайну у Лондоні - Ґренд Дизайнс Лів. Щороку тут представляють свої винаходи сотні дизайнерів із цілого світу.

  Джордж Кларк, архітектор і дизайнер інтер`єрів: "Домашній дизайн у Британії так швидко змінюється - і це чудово. Мені доводиться дуже важко працювати, щоб бути у курсі нових технологій і нових винаходів".

  Чільне місце на виставці домашнього дизайну посідають меблі, що дозволяють зекономити простір. Наприклад - кухня-трансформер. Це - перший у світі винахід такого роду, запевняють її розробники італійці. Більшість елементів тут - сховані. Ані раковини, ані плити - не видно. Але за допомогою спеціального пульта - з’являється не лише кухонне обладнання, але навіть і телевізор, також схований у стіл.

  Економити простір пропонують також і у спальні. Для цього на виставці представлене спеціальне ліжко, яке  можна сховати під стелею. 

  Ентоні Гуді, блогер з теми технологічних новинок: "Якщо це ліжко у вас вдома вмонтоване у стелю, то  удень ви можете звільнити простір для роботи, наприклад, для домашнього офісу. А ввечері - знову опустити ліжко".

  Ще кілька дизайнерів пропонують не ховати меблі, а суміщати їх незвичним чином. Наприклад - крісло-гойдалку із книжковими полицями та лампою. Або ж столик для кави - з електронною грою. Вартість більшості експонатів - від кількох тисяч, до кількох сотень тисяч доларів. Проте відвідувачі готові викладати кругленькі суми, адже кожна із цих речей - справжня окраса помешкання.

  Нонна Стефанова, 5 канал.

  Попередній матеріал
  Кот-д’Івуар поновив постачання какао-бобів на світові ринки
  Наступний матеріал
  В Ізраїлі вшановують пам`ять загиблих у війнах та під час терактів
  Теги: