В Італії розпочали перше слухання у справі катастрофи лайнера "Коста Конкордія"

  Перше слухання суду у справі катастрофи круїзного лайнера "Коста Конкордія" - розпочалося в Італії. Головний обвинувачений - капітан судна.

  Разом із Франческо Скеттіно, якому закидають ненавмисне  вбивство, на лаві підсудних - іще п`ятеро людей. Це старший помічник капітана, офіцер, керманич судна, директор бортового готелю та координатор кризового центру компанії-власника "Коста Конкордії". Попередні слухання триватимутиь до 24 квітня. Лайнер затонув біля італійського узбережжя у ніч проти 14 січня минулого року. Під час евакуації - загинули 32 людини. Всього на облавку перебували понад 4 тисячі людей. Компанію-оператора круїза за аварію вже оштрафували на мільйон євро.

  Массіміліано Габріелі, захисник групи постраждалих: "Спочатку постраждалим запропонували компенсацію - 10-15 тисяч євро. Остання сума, на яку погодилася компанія - 27 тисяч. Але ми вимагаємо мільйон євро для кожного пасажира".

  Марко де Лука, захисник компанії "Коста круїз": "А чого не попросити по 10 мільйонів? Непогано, я вважаю. Люди бігтимуть один поперед одного на облавок, сподіваючись потрапити в аварію та одним махом вирішити всі свої фінансові проблеми. Це маячня".

  Попередній матеріал
  Рятувальники знайшли тіла 3-х гірників, які загинули під час викиду метану на шахті "Чайкіно"
  Наступний матеріал
  У Києві відкрили Меморіальний барельєф Михайла Вороніна [відео]
  Теги:
  Loading...