У Києві відкрили Меморіальний барельєф Михайла Вороніна [відео]

  Меморіальний барельєф Михаїла Вороніна та кабінет-музей із особистими речами модельєра відкрили на фабриці у перші роковини його смерті - пам’ять найвідомішого українського дизайнера чоловічих костюмів вшановували його друзі, клієнти та співробітники. Репортаж Кснеії Дворнікової.

  Любов Власова, співробітник фабрики: "Очень нехватает Михаила Львовича - это был большой души человек, и специалист грамотный".

  Раїса Тягунова, клієнт Михаїла Вороніна: "Он единственный среди кутюрье из Советского Союза который сделал целую империю".

  Валерій Чигляєв, друг Михаїла Вороніна: "Він робив людей красивими - це дуже велика втрата.  Добра людина з великим серцем і в нього було дуже багато друзів".

  Друзі, родичі та співробітники, з букетами у руках, зібралися перед входом до фабрики, на якій працював Михаїл Воронін. Після хвилини мовчання - відкрили бронзовий барельєф модельєра. 

  Ілля Ноябрьов, друг Михаїла Вороніна: "Это ну какая-то одна грань Воронина. Может быть для многих сотрудников фабрики привычным было его строгое лицо, потому что он был человек относящийся серйозно к работе. Но для нас, для друзей, да, наверно, похож".

  Особисті речі, улюблені піджаки, фотографії, професійні атрибути та відзнаки - зібрали у кабінеті-музеї модельєра. Головний експонат - революційний, у світі моди, жилет Вороніна.

  Лариса Вороніна, дочка Михаїла Вороніна: "До того как был изобретен этот жилет, для того что бы придти в ателье и сшить мужской костюм нужно было 3 раза его померять. Одевался вот такой шаблон, вот такой жилет, вот таким образом двигались молнии-репейники, подгонялся костюм по фигуре и уже на лекалах отмечали не мерки, а отклонение от стандарта".

  У 1958-му - цю ідею Михаїл Воронін запатентував. Загалом же на його рахунку понад 3 десятки винаходів. Деякі з них, разом із рукописами та фотографіями - можна побачити у музеї.

  Ксенія Дворнікова, Микола Лебедєв, "5 канал".

  Попередній матеріал
  В Італії розпочали перше слухання у справі катастрофи лайнера "Коста Конкордія"
  Наступний матеріал
  Антитерористичні навчання влаштували в сеульському метро
  Теги:
  Loading...