Любов Власова, співробітник фабрики: "Очень нехватает Михаила Львовича - это был большой души человек, и специалист грамотный".
Раїса Тягунова, клієнт Михаїла Вороніна: "Он единственный среди кутюрье из Советского Союза который сделал целую империю".
Валерій Чигляєв, друг Михаїла Вороніна: "Він робив людей красивими - це дуже велика втрата. Добра людина з великим серцем і в нього було дуже багато друзів".
Друзі, родичі та співробітники, з букетами у руках, зібралися перед входом до фабрики, на якій працював Михаїл Воронін. Після хвилини мовчання - відкрили бронзовий барельєф модельєра.
Ілля Ноябрьов, друг Михаїла Вороніна: "Это ну какая-то одна грань Воронина. Может быть для многих сотрудников фабрики привычным было его строгое лицо, потому что он был человек относящийся серйозно к работе. Но для нас, для друзей, да, наверно, похож".
Особисті речі, улюблені піджаки, фотографії, професійні атрибути та відзнаки - зібрали у кабінеті-музеї модельєра. Головний експонат - революційний, у світі моди, жилет Вороніна.
Лариса Вороніна, дочка Михаїла Вороніна: "До того как был изобретен этот жилет, для того что бы придти в ателье и сшить мужской костюм нужно было 3 раза его померять. Одевался вот такой шаблон, вот такой жилет, вот таким образом двигались молнии-репейники, подгонялся костюм по фигуре и уже на лекалах отмечали не мерки, а отклонение от стандарта".
У 1958-му - цю ідею Михаїл Воронін запатентував. Загалом же на його рахунку понад 3 десятки винаходів. Деякі з них, разом із рукописами та фотографіями - можна побачити у музеї.
Ксенія Дворнікова, Микола Лебедєв, "5 канал".