Кадр із відео CNN

В Іраку назріла внутрішньополітична криза

  Прем‘єр-міністр Іраку Нурі аль-Малікі виступив зі спеціальним телезверненням до народу, у якому звинуватив президента Фуада Маасума в порушенні конституції.

  У своєму зверненні прем‘єр заявив про намір подати на президента країни до суду за порушення положень Основного закону Іраку, передає BBC News.

  Коаліція на чолі з Малікі, за підсумками квітневих виборів забезпечила собі більшість місць в парламенті, проте парламентарії не захотіли продовжувати його повноваження на третій термін, а президент Масум заявив, що не буде втручатися.

  За словами Малікі, крайній термін для того, щоб президент попросив найбільший політичний блок висунути кандидатуру прем'єр-міністра, вже закінчився.

  Як передає CNN, лояльні прем‘єру військові вийшли на вулиці Багдаду та повністю блокували ряд районів міста, зокрема, "зелену зону" - особливо охоронюваний квартал, де розташовані урядові будівлі і більшість дипломатичних представництв.

  У світлі внутрішньополітичної кризи в Іраку, США, в неділю, 10 серпня, виступилина підтримку президента країни Фуада Маасума. Вона також виступили за відставку аль-Малікі і створення уряду національної згоди.

  Попередній матеріал
  Вдова закатованого депутата Володимира Рибака каже, що розслідування його вбивства не ведеться
  Наступний матеріал
  Російські "Гради" вщент зруйнували село Степанівка
  Теги:
  Loading...