5.ua

Вдова закатованого депутата Володимира Рибака каже, що розслідування його вбивства не ведеться

  Кримінальне провадження за фактом жорстокого вбивства на Донбасі закрито "у зв'язку з відсутністю події злочину".


  Про це в інтерв'ю ZN.UA повідомила вдова вбитого бойовиками горлівського депутата міської ради Володимира Рибака - Олена Рибак.

  Вона нагадала, що молоді українські патріоти  Юрій Поправко і Юрій Дяковський були вбиті в один день із депутатом горлівської міськради Володимиром Рибаком.

  "Був ще один чоловік, якого привезли разом з Вовою і тоді ж убили. Сепаратисти говорили, що він з Горлівки і добре знав мого чоловіка. Хто цей чоловік - ми не знаємо. Труп не знайшли", - додала вона.

  За її словами, довідки родичам загиблих патріотів були видані однакові - об'єднані множинні колото-різані проникаючі рани живота, утоплення.

  "Це поки те, що я можу сказати. Справу гальмують. Сім'ї Поправка взагалі прийшов лист, що у зв'язку з відсутністю події злочину справу закрито", - сказала Олена Рибак.

  На питання, хто персонально може гальмувати розслідування, вона відповіла: "Якщо Безлера візьмуть живим, то він сам про це розповість". При цьому вірогідність упіймання Безлера живим оцінила в 1%.

  Як відомо, Рибак був викрадений 17 квітня. Перед викраденням він намагався пройти в міськвиконком, щоб зняти прапор так званої "ДНР", але на вході в будівлю через це в нього виник конфлікт із представниками самооборони, згодом він був затриманий бойовиками у Горлівці.

  Тіла загиблих знайшли неподалік Слов'янську на березі річки Торець.

  "Причина смерті обох загиблих - комбінована травма тіла внаслідок жорстоких тортур, з подальшим утопленням ще живих потерпілих, які перебували без свідомості", - зазначали тоді в МВС.
  Попередній матеріал
  У Польщі судять волонтерів за постачання бронежилетів до України
  Наступний матеріал
  В Іраку назріла внутрішньополітична криза
  Loading...