В Індії протягом дня затримали до 1500 мітингувальників

  Майже півтори тисячі мітингувальників затримали протягом дня на вулицях індійських міст. Вони виступають проти арешту лідера антикорупційного руху Анни Хазаре.
  74-річний активіст вимагає запровадити суворі антикорупційні закони та змусити уряд звітувати перед народом. Хазаре закликає своїх послідовників до спротиву без насильства. Відсьогодні він планував разом із прихильниками розпочати безстрокове голодування у парку в Делі. Утім, дуже швидко його затримала поліція - за відсутність дозволу на проведення акції. Після цього обурені прихильники Хазаре вийшли на вулиці з протестами. У столиці влада заборонила збиратися групами більше чотирьох. Усіх, хто порушує це правило - затримують.

  Паланіаппан Чидамбарам, міністр внутрішніх справ Індії: "Ми не забороняємо мирні демократичні протести. З 2 серпня ми намагалися домовитися стосовно умов проведення акції Анни Хазаре. У жодній країні не можна протестувати, як вам заманеться".

  Анна Хазаре, активіст: "Розпочалася друга війна за незалежність. Я був арештований. Але хіба можна спинити цей рух моїм ув`язненням? Не здавайтеся!"

  Попередній матеріал
  У Франції пройшов 43-й чемпіонат з бігу серед равликів
  Наступний матеріал
  Розпочато слідство щодо голови МВФ Крістін Лагард
  Теги: