В Індії не вщухають акції протесту через арешт відомого опозиціонера

  Індійський борець із корупцією Анна Хазаре відмовився виходити з в`язниці. Він вимагає від влади письмового дозволу на проведення безстрокового голодування разом зі своїми прихильниками.
  Мета акції - змусити парламент ухвалити антикорупційний законопроект, розроблений Хазаре. 74-річний активіст - надзвичайно популярний в Індії. Свою боротьбу з корупцією він називає новою війною за незалежність Індії. Анну Хазаре затримали напередодні за спробу провести несанкціоновану акцію протесту. Після його арешту сотні тисяч людей вийшли на вулиці. Демонстрації, що не вщухають відучора - наймасовіші за кілька десятиліть. Лише у столиці - Нью-Делі - за добу затримали 1300 осіб.

  Манмохан Сингх, прем`єр-міністр Індії: "Шлях, який Анна Хазаре обрав, щоби змусити парламент ухвалити його законопроект - неприйнятний і недемократичний. Наш уряд не хоче конфронтації з жодною частиною суспільства. Але, якщо хтось ставить під сумнів авторитет керівництва держави, наш обов`язок - підтримувати у країні мир і спокій".

  Попередній матеріал
  Прес-секретаря Кемерона звинуватили у незаконному прослуховуванні
  Наступний матеріал
  Змагання розвідників на Житомирщині [відео]
  Теги: