Змагання розвідників на Житомирщині [відео]

  Силою, спритністю та витривалістю міряються під Житомиром розвідники. За кубок змагаються 80 солдатів з Київської, Житомирської та Чернігівської областей. В умовах, максимально наближених до бойових - мають подолати три десятки різних перешкод.

  У повній амуніції розвідники готуються до змагання. Попереду 3-кілометрова смуга перешкод на швидкість. Солдати - долають стіни, вогонь, колючий дріт, гірські перепони і водоспад. Офіцери - ставлять їм оцінки. Важко у навчанні – легко у бою, переконують бійці.

  Перш ніж вправно і непомітно виконати наступне завдання, бійці гримуються. Кажуть, люстерко і фарба - завжди при собі. Адже для розвідника головне - лишитися непоміченим. А це - надзвичайно складно, коли треба переплисти річку, не намочивши зброю та особисті речі.

  Попереду у розвідгрупи - мінне поле. На 40-метровому маршруті сапери заховали 15 пасток. Один неправильний рух - і вибуваєш зі змагань. Тож -розвідники допомагають одне одному, чим можуть. Приз - теж буде командним.

  Військові кажуть - які б технічні новинки не з`являлися у розвідницькому ремеслі, людський фактор завжди буде визначальним. І - щоразу ускладнюють нормативи й завдання. Триватимуть навчання до п`ятниці - тоді й назвуть кращого розвідника.

  Оксана Трокоз, Євген Єсаулов, Житомирщина, 5 канал

  Попередній матеріал
  В Індії не вщухають акції протесту через арешт відомого опозиціонера
  Наступний матеріал
  Стартував Сорочинський ярмарок [відео]
  Теги: