В Гондурасі розстріляли мітинг прихильників вигнаного президента

  Президентові Гондурасу не вдалось приземлитися у аеропорту столиці країни - Тегусігальпі. Військові заблокували злітну смугу. А згодом - відкрили вогонь у прихильників президента-вигнанця, що прийшли привітати главу держави. Двоє осіб загинуло.

  Тимчасовий уряд заявляв, що не дасть президентові змоги повернутися. Мануеля Селаю скинули тиждень тому внаслідок військового заколоту, і вивезли до Коста-Ріки. Потім прихисток Селаї надав президент Нікарагуа. Селая засудив убивства мирних людей поліцейськими, і як головнокомандувач з-за кордону наказав солдатам не застосовувати силу. Але військові тепер підкорюються колишньому спікеру, Роберто Мічелетті. Воєнна хунта призначила його тимчасовим виконувачем обов`язків президента Гондурасу. Міжнародні організації вимагають від заколотників повернути владу законному президентові.

  Даніель Ортеґа, президент Нікараґуа: "Ми чітко побачили - військовий переворот у Гондурасі базувався на брехні. Заколотники сказали, що президент вчинив злочин. Гаразд, якщо так - вони мали право арештувати його і віддати під суд. Але цього не зробили, і тепер перелякані, що Мануель Селая знову повернеться на батьківщину".

  Попередній матеріал
  Мадонна розпочала турне та вшанувала пам`ять Джексона (відео)
  Наступний матеріал
  Репортаж про унікальний заповідник на узбережжі Чорного моря (відео)
  Теги:
  Loading...