5.ua

В Естонії проходять масштабні навчання НАТО

  В Естонії 5 травня  розпочалися військові навчання НАТО. У них беруть участь 6000 військовослужбовців , 550 з них - представники країн-союзниць Естонії в Північноатлантичному альянсі. Про це повідомляє інформагенція dpa.
   

  Як повідомляється, на тлі ескалації кризи з Криму на материкову Україну НАТО прийняла рішення про посилення своєї присутності в країнах Балтії. У ході тритижневих спільних навчань військовослужбовці відпрацьовуватимуть навички спільних дій.

  Навчання " Весняний шторм " є найбільшими з моменту здобуття Естонією незалежності, повідомляє "Інтерфакс". Вони охоплять південні і південно-східні регіони поблизу кордону з Росією. Серед підрозділів, що у маневрах , рота повітряних десантників з США чисельністю в 150 осіб, 90 піхотинців з Великобританії, а також підрозділи Франції, Нідерландів, Бельгії, Польщі, Литви та Латвії.

  У навчаннях також будуть задіяні винищувачі ВПС Данії, що базуються на авіабазі поблизу Талліна і переступивши 1 травня до охорони повітряного простору країн Балтії. Польща направляє три штурмовики Su -22 і підрозділ протиповітряної оборони з ракетним комплексом SA- 8 . Крім того , вперше в навчаннях візьме участь команда кіберзахисту з Франції, повідомляє "Інтерфакс" .
  Попередній матеріал
  Кримським санаторіям місцева "влада" пропонує шукати гостей самостійно
  Наступний матеріал
  Пан Гі Мун хоче бути посередником у вирішенні конфлікту в Україні